اخبار صنفی

  إنا لله وإنا إليه راجعون
 • اتحادیه املاک کیش با همکاری آکادمی آموزش املاک برگزار می‌کند
  بزرگ‌ترین همایش ملی آموزش مدیران و مشاورین املاک این‌ بار در جزیره کیش

 • ۳۱ شهریور
  مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش
  ۶ ساعت آموزش توسط ۵ استاد
  به همراه مدرک معتبر از مرکز آموزش بازرگانی کشور
  سرفصل‌های آموزش و نحوه‌ی ثبت نام از طریق لینک زیر:
  https://amozeshamlak.com/kish

  سرفصل های همایش بین المللی مدیران و مشاوران املاک: (شهریور 1402)

 • 1- مدیریت نوین در املاک و برندسازی، ترند جهانی (مهندس امید ابراهیمی)
  2- نکات طلایی حقوقی در قراداد نویسی (دکتر محمد الماسی)
  3- قوانین مالیات بر ملک و املاک در سال 1402 (استاد فخریان)
  4- تکنیک 7P ابزار جهانی فروش در املاک (دکتر عرفان الله وردی)


  سرفصل دروس کلاس های آموزشی مشاوران : (تیر 1402)

 • 1- مشتری مداری
  2- پیشبرد فروش
  3- اصول فنون مذاکره
  4- تحلیل رفتار مشتری
  5- بازتریابی
  6- عارضه یابی سازمانی

  برگزاری چهارمین همایش ملی آموزش مدیران و مشاورین املاک در مرکز همایش‌های کیش، با ظرفیت ۷۵۰ نفر در شهریور ماه امسال. (مرداد 1402)

 • شرکت بین‌المللی بینش و دانش ملک‌ امید قصد دارد با همکاری اتحادیه املاک کیش چهارمین همایش ملی آموزش مدیران و مشاورین املاک را در مرکز همایش‌های کیش، با ظرفیت ۷۵۰ نفر در شهریور ماه برگزار نماید. جزئیات خبر در:
  دنیای بورس
  آسیا نیوز
  اقتصاد آنلاین

  کلاس های آموزشی مشاوران شروع شد (اردیبهشت1402)

 • این دوره ها در سرفصلهای فنون مذاکره، ماکتینگ برندینگ، امور حقوقی و قوانین شهرسازی و مبانی قراداد نویسی حرفه ای برگزار گردید.

  شناسنامه الکترونیکی" برای مشاوران املاک کیش صادر می شود. (آبان 1401)

 • رئیس هیئت مدیره اتحادیه مشاوران املاک کیش عنوان کرد: "شناسنامه الکترونیکی" برای مشاوران املاک کیش صادر می شود. اقتصاد کیش می نویسد: آنطور که مسعود حامیان، رئیس هیئت مدیره اتحادیه مشاوران املاک کیش می گوید قرار است برای مشاوران املاک مورد تایید اتحادیه "شناسنامه الکترونیکی" صادر شود و کیشوندان از طریق سامانه می توانند هویت کارشناس امور ملکی را شناسایی کنند. به گزارش خبرنگار اقتصاد کیش، در راستای سهولت دسترسی مردم به مشاوران ملکی مورد تایید اتحادیه مشاوران املاک کیش برای این مشاوران شناسنامه الکترونیکی صادر خواهد شد و مردم می توانند با ارسال پیامک به سامانه 90007365 به هویت مشاور، محل کار و حتی عکس چهره او دسترسی پیدا کنند و بدین ترتیب معاملات خودشان با مشاور را با خیال آسوده و در بستری قانونی و شفاف انجام دهند. همچنین ایشان بیان داشتند از جمله مشکلاتی که کیشوندان همواره با آن درگیر بوده اند، بی اطلاعی از هویت شخصی بود که به نام مشاور املاک بصورت تلفنی و یا در فضای مجازی به معرفی ملک و دادن قیمت های بعضا غیرکارشناسی مبادرت می ورزند و در پاره ای از موارد مشکلاتی را برای متقاضیان خرید و فروش و یا رهن و اجاره مسکن در جزیره کیش ایجاد می کرد و حتی منجر به انعقاد قراردادهایی با قیمت های غیر واقعی و آسیب رسانی به بازار مسکن می شود. به همین سبب اتحادیه مشاوران املاک جزیره ی کیش در اقدامی هماهنگ و ضمن انجام مطالعات کارشناسی برآن شد تا با ایجاد سامانه ای، مشاوران املاک حرفه ای، مورد اعتماد و با سابقه در جزیره ی کیش را به مردم معرفی نماید. حامیان گفت: در این طرح هر مشاور ملکی با در اختیار داشتن شناسنامه الکترونیکی مخصوص می تواند هویت کاری خود را برای متقاضیان مسجل کرده و به ادامه کار و فعالیت بپردازد. حامیان ابراز امیدواری کرد که با این اقدام می توان به آرامش و ثبات بازار مسکن در جزیره ی کیش کمک کرد و همچنین کیشوندان می توانند در فضایی امن و مورد تایید اتحادیه مشاوران املاک جزیره ی کیش به پیگیری امور مورد نیاز خود در حوزه املاک بپردازند.

  آزمون تخصصی مشاورین املاک در 24 آذر با 232 شرکت کننده برگزار شد. (آذر 1401)

گروه مهندسی باقرزاده
  گروه مهندسی باقرزاده